نشست راهکارهای رفع مسائل و چالش‌های آب استان با حضور مهندس داریوش حسن‌نژاد، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان لرستان و متخصصان دانشگاه لرستان، برگزار شد.
5
نشست همگرایی و همدلی هرچه بیشتر بین‌بخشی برای ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان نو ورود و کاهش کمبودها و کاستی‌ها، برگزار شد.
6
جمعی از دانشجویان دختر فعال انجمن‌های علمی، نشریات دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی، خانه‌های فرهنگ و فعالیت‌های قرآنی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان و دانشجویان فعال بین‌الملل دانشگاه لرستان به اردوی زیارتی، سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.
5
دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان، اعضای هیئت علمی، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان در راهپیمایی مردم استان لرستان برای محکومیت اغتشاشات و آشوب‌های اخیر شرکت کردند
22
دکتر محمد حیاتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان و دبیر شورای معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه 5 کشور، مهمترین فعالیت‌های دانشگاه‌های این منطقه در رابطه با بازگشایی دانشگاه‌ها و استقبال از دانشجویان نو ورود را در پنجاه و هفتمین نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور تشریح کرد.
14
این نشست، روز سه‌شنبه، 29 شهریورماه با حضور اعضاء و به ریاست دکتر مسعود طاهری‌نیا، مشاور رئیس دانشگاه لرستان و مسئول دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه لرستان، برگزار شد
20
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان و دبیرشورای معاونان فرهنگی و اجتماعی منطقه 5 کشور، گزارشی از اهم فعالیت های دانشگاههای این منطقه ، شامل دانشگاههای آیت الله العظمی بروجردی ، ایلام ، رازی ، صنعتی کرمانشاه و لرستان را در خصوص بازگشایی دانشگاهها و استقبال از نو دانشجویان ، در پنجاه و هفتمین نشست سراسری معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور ارایه کرد .
13
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، آیین معنوی زیارت عاشورا و مراسم تبریک زیارت زائران حسینی برگزار می‌شوند.
4
اساتید مشاور کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشجویی دانشگاه لرستان انتخاب شدند.
21
نشست کارگروه پشتیبانی و نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه لرستان به ریاست دکتر علی نظری، برگزار شد.
24