اعزام جمعی از دانشجویان دختر دانشگاه لرستان به اردوی زیارتی، سیاحتی مشهد مقدس


پنجشنبه, 14 مهر 1401 27

ظهر روز دوشنبه، 11 مهرماه 1401، اعزام دانشجویان به اردوی زیارتی، سیاحتی مشهد مقدس با بدرقه دانشجویان توسط دکتر محمد حیاتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین فاضلی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، دکتر فاطمه احمدی، مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، حسن صالحی‌راد، مدیر حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان و سایر مدیران و کارکنان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، صورت گرفت.

دکتر فاطمه احمدی، مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در جمع دانشجویان توضیح داد برگزاری برنامه‌های متنوع زیارتی، سیاحتی باعث تقویت نشاط و امید در سطح دانشجویان می‌شود.

دکتر احمدی تشریح کرد دانشجویان فعال در برنامه‌های مختلف حوزه‌های کاری معاونت فرهنگی و اجتماعی، مورد تشویق و حمایت قرار می‌گیرند و برگزاری اردوهای متنوع در این راستاست.

مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان تصریح کرد محیط دانشگاه یک محیط علمی و در عین حال فرهنگی و اجتماعی است و تلاش ما آن است که دانشجویی که مشغول تحصیل در دانشگاه است علاوه بر یادگیری علم و دانش، در مسیر شاخص‌های سبک زندگی ایرانی، اسلامی، تربیت شود و در آینده با تکیه بر دو عنصر تعهد و تخصص، نقش مهمی در رشد و پیشرفت هرچه بیشتر ایران اسلامی داشته باشد.

گفتنی است اجرا و تقویت برنامه‌های مذهبی، زیارتی، فرهنگی و اجتماعی برای دانشجویان از جمله رویکردهای کاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان است.

سال تحصیلی جدید آغاز شده است و دانشجویانی که علاقه‌مند به فعالیت‌های مختلف و متنوع فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، هنری، رسانه‌ای و ... هستند می‌توانند به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان مراجعه کنند.

گزارش تصویری